Kuuldeaparaat ja käed-vabad ühes

Varsti on saadaval Phonak’i uued kuuldeaparaadid, mis toimivad ka Bluetooth handsfree süsteemina. Erinevalt teistest sarnastest aparaatidest ei ole Audéo B Direct kasutatav ainult Apple iPhone’ga. Vaja ei ole isegi nutitelefoni. Rääkida saab isegi nuputelefoniga, ainsaks tingimuseks, et telefonil on Bluetooth olemas (ühilduvad on Bluetooth 4.2 ja enamus vanemaid Bluetooth telefone).

Rääkimine toimub nagu tavalise Bluetooth käed-vabad seadmega ja telefon võib seejuures jääda taskusse. Sissetulevast kõnest annab märku helisignaal. Vastata saate vajutades kuuldeaparaadil olevat nuppu või telefoni pealt, nagu tavaliselt. Kõnet kuulete oma kõrvas, ning teie hääl edastatakse kuuldeaparaadi mikrofonide kaudu telefonile.

Telefonikõnede jaoks ei ole vaja mingisugust lisaseadet (striimer). Muusika/helisalvestuse kuulamiseks läbi aparaatide on lisaseade siiski vajalik. Audéo B-Direct kuuldeaparaatidega on võimlaik kasutada näiteks lisaseadet TV-Connector, mis on mugavalt kasutatav ja millega saab ühendada kasvõi mitu paari kuuldeaparaate.

Kui olete nutitelefoni omanik, saate nutirakenduse abil kergesti aparaatide programme vahetada ja helitugevust reguleerida. Helitugevus on reguleeritav koos või kummalgi aparaadil eraldi. Kui kasutate lisaseadet TV-Connector, saate rakenduse abil reguleerida televiisori ja ümbritsevate helide tasakaalu. Liigutades liugurit paremale, läheb televiisor vaiksemaks ja esile tõusevad ümbritsevad helid. Vastupidi toimides saate keskenduda filmile ja teiste toas viibivate inimeste jutt muutub vaiksemaks või kui soovite, täiesti kuuldamatuks.

Kommenteerimine on suletud